Najlepszy

hostel w

Poznaniu

Szafki Metalowe

Pokoje wieloosobowe wyposażone są w szafki metalowe zamykane na kluczyk. Przechowasz tam wszystkie swoje cenne rzeczy podczas pobytu w hostelu. Korzystanie z szafek jest bezpłatne i nie wymaga posiadania dokatkowej kłódki.

Gry i zabawy

Czas w Poznaniu możesz spędzić na niezliczoną ilość sposobów. Jednak jeśli nie chcesz nigdzie wychodzić oddajemy do Twojej dyspozycji piłkarze, dart, gry planszowe i książki. Możesz również wolny czas spędzić w naszym chill roomie oglądając film na 50' telewizorze.

Ksero

Potrzebujesz wydrukować notatki na studia lub skserować dokumenty. Możesz to zrobić w recepcji naszego hostelu za drobną dodatkową opłatą. Możesz również nagrać płytę CD lub DVD.

Recepcja Czynna 10-24

Przyjazd do Poznania planujesz wieczorem? Żaden problem! Recepcja w ART Hostelu Poznań czynna jest 10-24. Dodatkowo wykwalifikowany personel mówi w języku Angielski, Rosyjskim i Hiszpańskim. Zasięgniesz tutaj również informacje na temat tego jak spędzić wolny czas w Poznaniu.

Sejf

Jeśli posiadasz przy sobie większą ilość gotówki, ważne dokumenty lub inne cenne przedmioty, może pozostawić je w recepcji. Na Twoją prośbę przegowamy je w sejfie.

Przechowanie żywności

Mamy kilka lodówke i zamrażarek w których możesz przechować swoją żywność.

Płatności

Za swój pobyt w hostelu zapłacisz każdym rodzajem karty bankowej. Jeśli masz przy sobie walutę której jeszcze nie zdążyłeś zamienić na polskie złote w recepcji możesz zapłaćić EURO lub Dolarami Amerykańskimi. Wystawiamy rówież faktury VAT.

Deska do prasowania

Do dyspozycji naszych gości oddajemy drobny sprzęt AGD. Bezpłatnie wypożyczyć możesz deske do prasowania z żelaskiem oraz suszarkę do włosów. Za dodatkową opłatą wypierzemy Twoje rzeczy.

Odbiór z lotniska

Jeśli chcesz możemy odebrać Cię z lotniska lub dworca kolejowaego. Jest to usługa dodatkowo płatna. Bezpłatnie zmówimy dla Ciebie taksówkę z 20% rabatem.

Sala konferencyjna

Posiadamy dużą sale konferencyjną. Jeśli planujesz przenocować w naszym hostelu grupę, możesz z niej skorzystać bezpłatnie. Możesz również zorganizować tutaj prezentacje lub konferencje.

52°24'32.3"N 16°55'20.8"E

  • Ikona Booking ART Hostel
  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Partnerzy:

FUN TRAVEL ART
INEA Stadion Poznań
Pizzeria Al Capone
Malta Ski
Teatr Animacji
Termy Maltańskie w Poznaniu
Rogalowe Muzeum
Pyrland Park Linowy
KulTour
Visit Poznan
Przewodnik Poznań
Muchos
Agilito Poznań