Zadbaj o swoich pracowników - nocleg na wyjeździe służbowym


W dzisiejszych czasach delegacje i wyjazdy służbowe są na porządku dziennym. Niezależnie od tego czy firma wygrała przetarg na zrealizowanie usługi w innym mieście, otwiera nową filię i musi przeszkolić lokalnych pracowników czy też wysyła ich na spotkania z kontrahentami lub targi branżowe, prędzej czy później spotka się z potrzebą znalezienia noclegu dla swojego pracownika. Czym kierować się rozważając miejsce zakwaterowania dla siebie lub swoich pracowników?


Komfort

Jednym z najważniejszych czynników, które pracodawca powinien wziąć pod uwagę jest komfort swoich pracowników. Niezależnie od tego czy w delegacji pracują oni fizycznie, czy też przyjechali na targi lub spotkanie, muszą być wypoczęci i wyspani aby dobrze wypełniać swoje obowiązki. Warto również zadbać o to, żeby żadne nieprzewidziane sytuacje nie uprzykrzały pobytu naszym pracownikom - tutaj ważny jest wybór odpowiedniego pokoju, w odpowiednim obiekcie. Grupę pracowników można bez żadnych przeszkód zakwaterować we wspólnym pokoju (chociaż powinno się ze względu na ich komfort podzielić ich pod względem płci), natomiast lokując pojedynczego pracownika w grupowym pokoju nigdy nie możemy być pewni czy jego snu nie zakłócą współlokatorzy.


Lokalizacja

Drugim istotnym aspektem jest lokalizacja miejsca noclegowego. Nie chcemy przecież wydawać dodatkowych pieniędzy na transport pracowników wewnątrz miasta, warto więc zadbać aby miejsce spania było jak najbliższe miejscu pracy lub spotkania. Zazwyczaj najbezpieczniejszym wyborem jest centrum miasta - w przypadku Poznania można stąd dostać się stosunkowo szybko w każde miejsce, nawet na obrzeżach, a także na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Centrum to także gwarancja licznych kawiarenek i restauracji, w których można przeprowadzić spotkanie biznesowe lub po prostu zjeść dobry lunch.


Cena

Ostatnie na co pracodawca musi zwrócić szczególną uwagę to cena noclegu. Jest to dla niego koszt, więc powinien dążyć do jego minimalizacji, przy uwzględnieniu pozostałych kryteriów wyboru.


Najlepszy wybór - ART Hostel


Zapraszamy do współpracy firmy, które szukają tanich noclegów dla swoich pracowników w Poznaniu. ART Hostel to gwarancja komfortowego noclegu w ścisłym centrum, w najniższej cenie! Nasz obiekt znajduje się ok. 1 km od Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich, w samym sercu miasta. Posiadamy różnorodną i bogatą ofertę noclegową (106 miejsc noclegowych w 18 pokojach, od pojedynczych do 12-osobowych). Mamy również specjalną ofertę cenową dla firm, które chcą podjąć z nami współpracę, dzięki czemu nocleg dla Twojego pracownika może kosztować jedynie 25 zł za dobę!

Nie czekaj - skontaktuj się z nami i zapewnij swoim ludziom wygodny, świetnie zlokalizowany nocleg w najniższej cenie.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square

52°24'32.3"N 16°55'20.8"E

  • Ikona Booking ART Hostel
  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Partnerzy:

FUN TRAVEL ART
INEA Stadion Poznań
Pizzeria Al Capone
Malta Ski
Teatr Animacji
Termy Maltańskie w Poznaniu
Rogalowe Muzeum
Pyrland Park Linowy
KulTour
Visit Poznan
Przewodnik Poznań
Muchos
Agilito Poznań