Studenckie nocowanie w ART Hostelu

Drogie nasze studenciaki!


Kto jak kto, ale my dobrze wiemy czym jest studenckie życie i jakie niesie ze sobą wydatki. Książki, notatki, mocna kawa, napoje wyskokowe, regularne spotkania z przyjaciółmi lub spontaniczne podróże byle gdzie, byle przed siebie i nocleg byle gdzie, byle tanio. Pamiętamy to bardzo dobrze, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w waszych studenckich wędrówkach i przygotowaliśmy specjalną OFERTĘ STUDENCKĄ. W związku z tym, że Poznań jest także miastem uniwersyteckim, to promocje skierowane są zarówno do studentów dziennych, jak również zaocznych! :)

Najważniejsze - KAŻDY STUDENT, za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej otrzyma od nas 10% ZNIŻKI na nocleg. Ta promocja obowiązuję od początku naszego istnienia i jest nie zmienna, zawsze z korzyścią dla Was :)

Do Waszej dyspozycji są zarówno pokoje prywatne: 1,2,3,4,5 - osobowe lub miejsca w pokojach wieloosobowych, co wybieracie to Wasze, zniżka obowiązuje na każdy pokój. Dodatkowo możecie również wykupić sobie pyszne śniadanko i tu też otrzymacie zniżkę.

Zmiany na Waszą korzyść, wprowadziliśmy przy dłuższych bądź regularnych pobytach studenckich w naszym hostelu. Jeśli jesteś studentem dziennym i poszukujesz komfortowych warunków noclegowych na dłuższy okres od dwóch tygodni do miesiąca czasu lub dłużej, mamy przygotowany dla Ciebie specjalny cennik - w którym ceny dostosowane są do wielkości i udogodnień danego pokoju, a zaczynają się już od 25 zł za dobę. Jeśli jesteś studentem zaocznym, dojeżdżasz z innego miasta i planujesz cyklicznie pojawiać się w ART Hostelu, w zależności od ilości zjazdów oraz wybranego pokoju, ceny zaczynają się od 27 zł za dobę.

Dlaczego akurat ART Hostel?


=> Po pierwsze świetna lokalizacja - znajdujemy się w ścisłym centrum Poznania, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Artystycznego. Ponadto niedaleko nas znajduje się Collegium da Vinci, Wyższa Szkoła Języków Obcych czy Wielkopolska Wyższa Szkoła Turystyki i Zarządzania. Na Politechnikę i Akademię Wychowania Fizycznego bezpośrednim tramwajem dojedziecie w 15 min. Ścisłe centrum to również łatwy dostęp do strefy rozrywki - kina, teatry, kluby, koncerty oraz do strefy gastronominczej - duże natężenie sklepów, restauracji i barów mlecznych.


=> Po drugie korzystna cena- na chwilę obecną, jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych baz noclegowych o charakterze typowo hotelowym lub hostelowym. I póki co nie planujemy tego zmieniać :)


=> Po trzecie warunki - umożliwiamy Ci nocleg w komfortowych warunkach, w ogrzewanych, klimatycznie wykończonych pokojach, w których czeka na Was pościel, ręczniki, szafki zamykane na kluczyk, darmowe Wi-Fi a w prywatnych pokojach również TV. Ponadto do Waszej dyspozycji jest całodobowa jadalnia, gdzie możecie napić się kawy, herbaty, poczytać książkę czy zrelaksować się przy grach, zabawach. Tam również dostępny jest telewizor lub komputer dla gości.

Piszcie do nas, dzwońcie i dopytujcie o wszelkie możliwe korzyści dla Was. Służymy pomocą również w umilaniu czasu wolnego! Z ART Hostelem student ma jak w niebie! :)

#studentnoclegPoznań #studenckienoclegi #promocjestudenckie

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square

52°24'32.3"N 16°55'20.8"E

  • Ikona Booking ART Hostel
  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Partnerzy:

FUN TRAVEL ART
INEA Stadion Poznań
Pizzeria Al Capone
Malta Ski
Teatr Animacji
Termy Maltańskie w Poznaniu
Rogalowe Muzeum
Pyrland Park Linowy
KulTour
Visit Poznan
Przewodnik Poznań
Muchos
Agilito Poznań