Nocleg w pokojach wieloosobowych!

Kochani!


W trosce o komfort Waszego noclegu, regularnie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług, abyście każdorazowo czuli się u nas jak najlepiej i chętnie do nas wracali. Często dopytujecie o to na jakich zasadach można wynająć miejsce w pokoju wieloosobowym i czy jest to dostatecznie bezpieczne, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was, kilka ważnych informacji dotyczących skorzystania z noclegu w takim pokoju w ART Hostelu. Na wstępie możemy Wam powiedzieć - nie ma się czego obawiać! :)Kto sypia w takim pokoju?


Każdy! Przez kilka lat prowadzenia hostelu, gościliśmy w tych pokojach różnorodnych gości, od rodziny z dziećmi przez młodzież po osoby starsze, lubiące towarszystwo i przygodę. Rzadko zdarza się, aby wybierając taki pokój, gość był w pokoju sam, dlatego należy z góry przygotować się na powiększanie grona znajomych :P


Kogo mogę spotkać w takim pokoju?


Na pewno kogoś wyjątkowego. Takie pokoje najczęściej wybierane są przez turystów z zagranicy, którzy zwiedzając Polskę, chcąc jak najlepiej ją poznać, wybierają miejsca gdzie mogą spotkać ciekawe towarzystwo. Równie chętnie odwiedzane są przez studentów, wpadających do Poznania na zajęcia lub podróżujących po kraju, dla których jest to sposób oszczędzania.


Co w chodzi standard takiego pokoju?


Pokoje wielosobowe w większości wyglądają podobnie - łóżka piętrowe, metalowe szafki zamykane na kluczyk, miejsce do wypoczynku - kanapa, stolik, pościel i ręczniki oraz darmowe Wi-Fi. No to kto śpi na górze? :DJakiej wielkości są pokoje?


Pokoje wieloosobowe w ART Hostelu, w których możecie wykupić miejsce to pokoje: 6-osobowe, 8-osobowe, 10-osobowe i 12-osobowe. W zależności od wielkości pokoju, zmienia się cena - im mniejszy pokój tym cena idzie w górę.


Czy w takich pokojach, mogę czuć się bezpiecznie?


Oczywiście, nie możemy ręczyć za uczciwość każdego gościa, który wchodzi do naszego hostelu ale wierzymy w ludzi i chyba dzięki temu, wielu z Was ciągle do nas wraca :) W pokojach są zamykane szafki, dlatego jeśli boicie się o swoje rzeczy to bez problemu, możecie je tam schować. Jeśli jednak nie jest to dla Was wystarczające zabezpieczenie, to macie również możliwośc pozostawienia rzeczy w depozycie na recepcji, czynnej przez całą dobę.Czy jest miejsce gdzie mogę coś zjeść lub wypić?


Jasne! Do Waszej dyspozycji przez cała dobę oddajemy naszą jadalnię z kawą, herbatą, ciepłą wodą, mikrofalówką, lodówką i wyodrębionym chill roomem z telewizją, ogólnodostępnym komputerem, kącikiem czytelniczym, piłkarzykami i dartem! Na jadalni, każdego ranka odbywają się również śniadania, które możecie dokupić do ceny noclegu - pyszne śniadanko jest w formie bufetu szwedzkiego, a więc jecie do woli! :)


Na sam koniec podajemy Wam cennik miejsc w pokojach wieloosobowych, żebyście mieli w czym wybierać, jak się już zdecydujecie! Jeśli macie więcej pytań, możecie śmiało do nas pisać, dzwonić lub dopytywać na recepcji. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji! I spróbujcie choć raz, skorzystać z takiego pokoju, gdziekolwiek będziecie! A może uda Wam się poznać, niezwykłą osobę! Tego Wam życzymy! :)


Cennik:

Pokój 6 osobowy - 45 zł / os. w tygodniu oraz 50 zł w weekend Pokój 8 osobowy - 40 zł / os. w tygodniu oraz 45 zł w weekend Pokój 10 osobowy - 35 zł / os. w tygodniu oraz 40 zł w weekend Pokój 12 osobowy - 30 zł / os. w tygodniu oraz 35 zł w weekend

#taninocleg

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square

52°24'32.3"N 16°55'20.8"E

  • Ikona Booking ART Hostel
  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Partnerzy:

FUN TRAVEL ART
INEA Stadion Poznań
Pizzeria Al Capone
Malta Ski
Teatr Animacji
Termy Maltańskie w Poznaniu
Rogalowe Muzeum
Pyrland Park Linowy
KulTour
Visit Poznan
Przewodnik Poznań
Muchos
Agilito Poznań