Najlepszy

hostel w

Poznaniu

Rezerwacje Grupowe

Grupa turystyczna

ART Hostel Poznań może zapewnić tani i bezpieczny nocleg dla Twojej Grupy. Ceny rozpoczynają się już od 24zł za osobę. Za grupę uważanym minimum 10 osób.

Nocleg w ART Hostelu Poznań

Mamy szeroki wybór pokoi prywatnych i wieloosobowych, w których można zarezerwować wyjątkowo tanie noclegi w Poznaniu. Hostel dysponuje łącznie 106 miejscami do spania na łóżkach piętrowych i pojedynczych. Poprzez zastosowanie dostawek bazę noclegową można powiększyć do 120 miejsc. Mniejsze, prywatne pokoje są idealne dla opiekunów lub kilku rodzin. Duże pokoje wieloosobowe przystosowane są do przyjmowania wycieczek. Rozmieszczenie pomieszczeń zostało przemyślane w taki sposób, że na każdym piętrze są prywatne pokoje oraz wieloosobowe, co ułatwia pilnowanie uczestników wyjazdu. Dzięki temu, nasz hostel znany jest także jako świetne schronisko młodzieżowe w Poznaniu. W każdym dużym pokoju mamy szafki metalowe, pozwalające zabezpieczyć cenne rzeczy. W pomieszczeniach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych są również telewizory.

Dla grup

Chcemy, żeby Twój pobyt był bezpieczny, spokojny i komfortowy. W naszej recepcji są osoby, które chętnie udzielą Ci wszelkich informacji. Obiekt jest monitorowany CCTV, a drzwi do hostelu wieczorami otwierane są przez domofon. Do najważniejszych atutów naszego hostelu (czy też schroniska młodzieżowego) możemy zaliczyć:

 

  • Tanie noclegi

  • Położenie w ścisłym centrum

  • Możliwość kompleksowej realizacji wycieczek

  • W otoczeniu hostelu dużo barów i restauracji,

  • Moniktoring obiektu,

  • Darmowe Wi Fi na terenie całego obiektu,

  • Pralnia,

  • Chill Room z telewizorem i grami,

  • Catering,

  • Prywatny ogród,

 

        i wiele innych...

Części wspólne

Do dyspozycji grup oddajemy dużą jadalnię, gdzie można przyjemnie odpocząć po zwiedzaniu miasta lub zorganizować spotkanie informacyjne. W tym pomieszczeniu serwowane są również posiłki. Na każdym piętrze znajdują się łazienki modułowe, z podziałem na damskie i męskie. Na terenie całego budynku panuje zakaz palenia. Zapalić papierosa można jedynie na terenie ogrodu lub w prześwicie bramowym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hostel był nie tylko miejscem noclegowym dla dorosłych, ale również nadającym się nawet na wycieczki szkolne schroniskiem młodzieżowym w Poznaniu.

Grupa = Oszczędności

Od 10 do 20 osób

-5%

Od 20 do 40 osób

-10%

Od 40 do 50 osób

-15%

Powyżej 50 osób lub przy dłuższych pobytach

NEGOCJUJEMY INDYWIDUALNIE

Jak zarezerwować?

Nocleg dla grupy możesz zarezerwować pod numerem +48 600 299 511, wysłać do nas wiadomość na adres e-mail: biuro@art-hostel.com.pl lub skorzystać z formularza dla grup.

Studentka

Dla grupy studentów

Wycieczka Szkolna

Dla wycieczek szkolnych

Grupa przyjaciuł

Dla grupy znajomych

Kibic

Dla kibiców

Druzyna

Dla drużyn

...i wielu innych grup.